14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Umetno igrišče

Nogometni klub NK Jesenice z nestrpnostjo pričakujejo igrišče z nogometno travo. Dela na igrišču se počasi končujejo. Saj naj bi z deli končali v 7 dneh. Edini problem po tem ko položijo umetno travo bi bil pridobitev reflektorjev. Le te pa pričakuje klub, da bi jih dobili še letos. S pridobitvijo umetnega igrišča v klub razbremenil glavno igrišče. Saj sedaj vse selekcije igrajo in trenirajo na glavnem igrišču. Seveda z pridobitvijo umetnega igrišča bi tudi po končanem jesenskem delu tekmovanj lahko starejše selekcije nemoteno trenirale tudi čez zimo. In s tem opravljali kvalitetnejše treninge kot v šolskih telovadnicah. Upamo, da se sedaj proti koncu dela ne bodo ustavila, kot je navada v naši državi. Pri morebitni otvoritvi igrišča vas bomo obvestili.
Poraz kadetov v 2.skl zahod

Igralci KADETOV v 2SKL-ZAHOD so doživeli še en poraz. Igralci kadetov so na domačem terenu klonili proti ekipi SLOVANA z rezultatom 1:3
Ekipa Zgornje Gorenske so že v 9. minuti povedli z 1:0. Strelec je bil za domače Durmišević Vernes. Vendar so gostje že po 5-ih minutah izenačili na 1:1 z golom Nuhanović Sandi. Gostje so še pred koncem polčasa iskoristili prosti strel z okoli 18 metrov in z natančnim strelom v levi zgornji kot golmana povedli na 2:1 in tako odšli na počitek z golom prednosti. V drugem polčasu so gostje nadeljevali z dobro in borbeno igro in v 61. minuti postavili končni izid tekme 3:1. Strelec tretjega gola za gostje je bil igralec številke 11 Milkov Atanas Yankov.
Na tekmi sta padla tudi 2 rumena kartona. Rumeni karton pri domačih je dobil igralec št.7 Ammar Kalender v 56.minuti. Pri gostih pa v 28.minuti igralec št.10 Bašanović Dino.
Vabilo k vpisu

VABIMO OTROKE STARE OD 6. LET
NAPREJ, KATERE ZANIMA IGRANJE NOGOMETA, DA SE
NAM PRIDRUŽIJO
PRI VADBI V
NK JESENICE

Informacije : Nedim Omanović ( gsm – 041 505 089 )
2. Slovenska kadetska liga Jesenice-Radomlje
Na Jesenicah v lepem sončnem popodnevu so se udarili trenutno 2. na lestvici igralci Jesenice-Bled z 4. Kalcer Radomlje.
Gostje so bili boljši nasprotniki in so na koncu tudi slavili z rezultatom 2:1
Gostje so povedli z golom s prostega strela v 10. miuti prvega polčasa. Jeseničani so že po treh minutah izenačili z eurogolom Mediča. Gostje so v 17.min postavili izid na 2:1 in tega tudi zadržali do konca tekme in tako slavili na Jesenicah. Končni izid 2:1 (2:1).
Jeseničani bodo tako svojo priložnost iskali naslednjo nedeljo v Britofu, kjer bodo igrali z ekipo NOGA Britof.

NAGRADNA IGRA MERCATOR

Zopet imamo možnost zmagati! In to v Mercator nagradni igri, v kateri klub, ki dobi največ glasov, prejme donacijo v višini 3.000,00 EUR, ki jo bomo v primeru zmage, v celoti porabili za nakup nove opreme in športnih rekvizitov.